Bosch afwasmachine pompt water in machine, maar start geen reinigingscyclus

Goedendag,

mijn bosch afwasmachine doet het niet meer. Hij start met water in de machine pompen, maar pompt vervolgens het water weer weg. Dit blijft de machine herhalen, de “reinigingscyclus” wordt niet gestart.
Ik heb het filter, het labyrint en de vlotter gereinigd, maar dit biedt geen verbetering.
Iemand een idee wat er mis zou kunnen zijn?
 
Aan de hand van de klacht vermoed ik de flowmeter , aangezien een typenummer ontbreekt is dit puur een gok.
 
Dank voor je reactie, S. Olderbout. Het typenummer is SHV33MO3EU/73.
Waar kan ik de flowmeter vinden?
 
Is dit de flowmeter?
image.jpg

Is dit de flowmeter?
 
Dat lijkt er wel op. In elk geval is de flowmeter nummer 0513 in de explosietekening die je hier bij Bosch kunt bekijken (pag 5/6). Onderdeelnummer 00424099 (heet daar 'vliegwiel').
 
Heb wat gegoogled, het zou inderdaad de flowmeter kunnen zijn. Vanaf de zijkant is deze niet te vervangen, kan ik de flowmeter vanaf de achterkant benaderen?
 
Ok; ga een nieuwe flowmeter bestellen en die deze week installeren. Alvast mijn hartelijke dank voor de info, heren!
 
@ straten91,
We zijn op het forum gewend dat er inhoudelijk gereageerd wordt, onzin reacties zijn niet gewenst.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan