Bijvullen cv ketel lukt niet.

Mudem

  • #1
Hallo allemaal,

Wij wonen sinds enkele maanden in een huurwoning en sinds enkele uren doet onze cv ketel het niet. Deze moet bijgevuld worden. Wij hebben geen kraan kunnen vinden bij de cv zelf. Wel een vulkraan in de badkamer aan de radiator. Wij hebben een slang aangesloten tussen de wasmachine kraan en dit aansluitpunt. Het water wilt echter niet door de radiator heen lopen.

Wat doen wij verkeerd? Is er ergens een kraantje die wij open moeten draaien? Alle radiatoren staan op max. Cv ketelmerk is Ferroli megastar 3F.

In de bijlage vinden jullie fotos van onze cv, radiator en wasmachinekraan.
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • The headhunter

    Specialist Elektra
    • #2
    Rubber van een vulkraan wil nog wel eens op de aansluiting blijven plakken.

    We zien geen foto.
     
    • Like
    Waarderingen: Mudem

    Mudem

    • #3
    Bedankt voor de reactie. Ik zie geen rubbertje dat in de weg zit. Ik zal de fotos nogmaals toevoegen.
    20221226_020458.jpg
    20221226_020308.jpg
     

    Gerrit B

    Specialist Telecom
    • #4
    denk dat je bij de rode pijl je slang aan moet sluiten
    en dan bij de blauwe pijl iets los moet draaien

    vulpunt.jpg
     
    • Like
    Waarderingen: Mudem

    Mudem

    • #5
    Dank voor je reactie. Dit heb ik ook geprobeerd. Je kunt bij de blauwe pijl echter niks draaien.
     

    Gerrit B

    Specialist Telecom
    • #6
    is het ook geen dop die je kunt verwijderen waar een schroef oid. achter zit om de kraan open te zetten?
     

    Gerrit B

    Specialist Telecom
    • #7
    hier een foto van een soortgelijk vulpunt
    vulpunt1.jpg


    Hier zie je aan de voorkant dat je er een imbussleutel oid. in kunt steken om deze te draaien, vaak ligt deze sleutel ergens bij je CV ketel of zit vast aan je vulslang
     

    Wilibald

    Specialist Verwarming
    • #8
    Slang aansluiten bij de rode pijl, de gekartelde ring die er boven zit open draaien.
     

    Ronny

    Specialist Verwarming
    • #9
    Precies, de blauwe pijl is gewoon een dopje waar je niet al moet komen.
    Het dopje bij de rode pijl er afdraaien en het gekarteld deel boven het dopje dezelfde kant opendraaien.
    Natuurlijk wel eerst de slang er op draaien en vastdraaien.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu