Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Rond mijn openhaard zit een betonnen "verhoging" die wij niet zo mooi vinden. Waar zou ik die nou het beste mee kunnen egaliseren? Ik denk dat roodband of iets dergelijks te zacht is.
Iemand een goed idee?
Ik zou het graag glad willen maken (egaliseren) het is nu grof beton. en het daarna een kleur willen geven. Een muur glad maken doe je met roodband maar waar kun je dit nou het beste mee glad maken wat harder is dan gips (roodband)??
Uiteraard zijn er ook "vloeibare" substanties zoals egaline die uitharden en een glad oppervlak hebben; maar je zit dan met die rand waar je tegenaan kijkt.