Bauknecht gsi 4633 vaatwasser

Status
Niet open voor verdere reacties.
Het is een oud beestje maar deed het nog altijd leuk.

Alleen nu niet meer.
Het net alsof het begint met een programma en pompt een tijdje. Daarna houdt het er mee op en de startknop knippert dan continu.

Het lijkt een beetje op dat het meldt dat het zout op is, maar dat is niet het geval. Geen brandend zoutlampje en het reservoir is vol. Filters zijn schoon. Resetten helpt niet en ik heb niet het idee dat het lekt (niet aan de buitenkant te zien).

Wat voor foutmelding kan dit zijn?
 
Meest waarschijnlijk is een lekkage in de machine.

Zoek even op het forum in de rubriek keuken met het zoekwoord "lekkage"dan vind je diverse identieke problemen.

Door de lekkage is dan water op de bodemplaat gekomen, waardoor een beveiliging in werking is getreden. Daarom begint hij met afpompen.

Machine schuin houden om water weg te laten lopen. Doet ie het daarna weer, dan zal de oorzaak van die lekkage nog gevonden moeten worden!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan