Badkamerkraan wordt te warm. Thermostaat of keerring

Goedendag,

De thermostaatkraan van de douche/bad combi heeft altijd goed gewerkt (8 jaar)
De laatste tijd wordt hij echter steeds warmer. Oftewel 20 thermostaat is nu denk ik 38 graden.

Nu ben ik geen hele grote held met kranen/water etc. Maar ik kan wel ' wat' :)

Mijn vraag is: Hoe weet ik nu of ik de thermostaat moet schoonmaken, of dat ik de rubber keerringen moet vervangen?

Of gewoon eerst thermostaat proberen(kraan hoeft er dan niet helemaal af wellicht) en als dat het niet is zijn het de keerringen?
 
Gewoon een nieuwe th kraan plaatsen of element dit heeft nl niks met een rubber of keerklep te maken maar met het thermostatische element in de kraan
 
Dus het element eruit halen en schoonmaken heeft geen nut. Maar meteen een we bestellen.Ik zal de kraan even moeten opzoeken. Handleidingen zijn er niet. Het is een grohe,maar zie er niks meer opstaan. Enig idee waar ik evt een gedrukt serienummer of iets dergelijks kan vinden?
 
Op de site van de fabrikant, kun je je kraan terug vinden, en eventueel een onderdeel bestellen.

Een kraan van 8 jaar oud, is te jong om te vervangen.
Zeker van een gerenommeerd bedrijf.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan