Badkamer kraan lekvrij

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

In onze badkamer lekt water achter de rozetten van de badkamerkraan en dit veroorzaakt een probleem bij de buren. Daarom wil ik er voor zorgen dat het geheel lekvrij wordt.

Ik dacht zelf dat het kitten van de rozetten afdoende zou zijn, maar ik lees ook hier en daar over het aanbrengen van een waterdichte laag achter de rozetten.
Kan iemand mij vertellen wat de beste methode is? En welk materiaal ik hier het best voor kan gebruiken?
Ik heb al gezocht in het forum maar heb helaas niet al een bestaand topic met antwoord kunnen vinden.

Alvast bedankt!

groet,
Eric
 
Gewoon laten drogen, evt behulp van fohn, schoon wezen en dicht kitten met zuurvrije siliconen kit
 
Ik ben nergens tegengekomen dat er iets anders dan kit aangebracht moet worden, dus dat lijkt me afdoende. Acrylkit hecht beter dan ssiliconen- of sanitairkit op een vochtige ondergrond. Dus goed drogen of acrulkit spuiten.
 
Bedankt voor jullie (retesnelle!) antwoorden.
Kan ik dat dan beter achter de rozetten doen of daar waar de rozetten tegen de tegelwand zitten?
 
Controleer wel eerst even of de S koppelingen zelf niet lekken.

Daarna de ruimte tussen de s-koppelingen en tegels goed dicht kitten.
De rozetten zelf hoeven eigenlijk niet afgekit te worden, omdat je die anders straks moeilijk kunt verwijderen mocht je de kraan eens moeten vervangen.
Beter is het nog om die niet al te strak tegen de muur te draaien, zo kan het eventuele water dat achter de rosetten komt er nog uitlopen aan de onderkant.

De rosetten hebben tenslotte geen anti lekkage funktie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan