Autohefbrug buiten plaatsen: Bevestiging/fundering en krachtstroom

Uit de forumregels: Dit forum richt zich op klussers die voor huis-, tuin- en keuken klussen advies nodig hebben. Indien uit vraagstelling blijkt dat de vraag buiten het voornoemde doel valt hebben de moderators het recht het onderwerp te beëindigen naar inzicht van de moderator.

vraag ik inderdaad naar ervaringen van mensen die ook hun hefbrug hebben los staan. dus ja het was opgezet om bevestiging te krijgen voor wat ik zelf al had uitgedacht .

Ik ga hier (tijdelijk) een slotje op zetten. TS heeft genoeg aanwijzingen gekregen om verantwoord te werk te kunnen gaan. Incl. de richtlijnen hoe zijn kolombrug opgebouwd moet worden (welke tegenstrijdig zijn aan zijn wens om buiten eea neer te zetten).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.929
Berichten
1.040.660
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan