Alleen geen warm water uit de badkraan

Hallo allemaal,

Sinds een tijdje wordt het water dat uit de badkraan komt, niet goed heet meer voor een lekker bad. Het warmt wel wat op, maar geeft daarna weer koud en daarna weer warmer enz. Boven de 38 graden komt het dan eigenlijk niet meer.
Het gekke is dat de douchekraan in dezelfde ruimte wél warm genoeg water levert.

Een half jaar geleden is onze ketel vervangen en ergens daarna toen ik de kraan weer wilde gebruiken heb ik het probleem ontdekt.

Het gaat om een thermostaatkraan. Iemand tips?
 
Wat dacht je er van om de thermostaat van de kraan te ontkalken door deze te demonteren en zeefjes controleren op kalk.
 
Wat Henk zegt... lijkt me logisch daar te beginnen. Het moet hoe dan ook in de kraan zitten tenzij je ook minder waterdruk meer hebt.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan