Akoestische voorzetwand die in hoeken loopt

Wij gaan onze bovenverdieping alle muren en plafonds helemaal opnieuw opbouwen. Een van de wensen die we hebben is een voorzetwand met beide buren (muren zijn enkelsteens, dus komt nogal wat luchtgeluid doorheen). Het probleem is alleen dat beide muren dan in een hoek gebouwd moeten worden. Kan dat zomaar met een metalstud? Zo ja, hoe krijg je dat het knapst voor elkaar?

Ik heb geprobeerd het huidige plan te schetsen. In het geel een nieuwe isolatiemuur met de gevel. In het rood de akoestische voorzetwanden.

Aan de linkerkant zitten we met de schoorsteen. Hier gaan we het liefst omheen, omdat deze 40cm de kamer in komt. Dan is het wat zonde om die ruimte op te geven.

Aan de rechterkant komt de muur dan tegen de andere muur te staan die het trapgat en de slaapkamer scheiden.

De overige kamers vinden we niet relevant.
situatie.png
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan