Afwerking schuine kap zolder

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dag,

Ik heb op mijn zolder over de bestaande spaanplaat een spaanplaat geniet met een afgewerkte top laag. Deze heb ik er stomp tegen aan geniet zonder riggels of iets dergelijks.

Ik ben ervan uit gegaan dat dit geen problemen op levert i.v.m. met gewicht enz.
Kan iemand mij hier een antwoord opgeven?

Alvast bedankt.
 
Op basis waarvan moeten we hier info op geven, we weten verder niets over de diktes etc. van de gebruikte platen.
 
Sorry voor mijn onvolledigheid. De spaanplaten die er tegen aan zitten zijn vanaf de bouw geplaatst. Dikte? De platen die ik er tegen aan heb geniet zijn 12 mm dik. Hoop dat je hier wat aan hebt.
 
Lijkt me dat de contructie dat wel kan dragen, er is immers ook rekening gehouden met een laag sneeuw op het dak.

Misschien moet u hopen dat het niet weer gaat sneeuwen :wink:

Wanneer u weer met een klus begint die met de contructie van uw woning te maken heeft lijkt het me zinvol eerst de vragen te stellen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan