Afwerking boven kozijn

Ik heb mijn stalen kozijnen verwijderd en er houten kozijnen voor teruggeplaatst. De bovenkant worden dichtgemaakt met cellenbeton. Het kozijn is van hardhout en 92 cm breed.

Kan ik deze zonder anker verlijmen met de zijmuren? Als er ankers in moeten, waar plaats ik die?

49924_IMG_1321_2.jpg
 
Je zou het rechterblok tijdelijk weg kunnen halen en het linker blok dan even mechanisch verankeren met het plafond. Voor de rest zie ik geen zinvolle mogelijkheden in verband met een gebrek aan ruimte om beugels te plaatsen, of toch met een beugeltje aan de muur. Ik zou in geen geval verankeren op het kozijn ivm krimp/uitzetting. Rondom afdichten en vastzetten met laag uitzettend constructieschuim.

Maar is het plaatsen van een gipsvezelplaat niet veel makkelijker in dit geval en steviger? Je schroeft het rondom vast op latten en klaar is kees. Dan de boel weer stucen.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
2K
Binnenmuren, wanden en plafonds
Sander 1972
Reacties
11
Weergaven
2K
Binnenmuren, wanden en plafonds
StucDennis
Reacties
1
Weergaven
3K
Binnenmuren, wanden en plafonds
IJkenhout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu