AEG vaatwasser foutmelding i40 - Ikea Valgjord vaatwasser

Hoi, ik ben nieuw hier maar heb dezelfde i40 foutcode bij een Ikea Valgjord vaatwasser nr. 911434342/06. Ik heb em opengehaald en zie hetzelfde als bij de foto's. Pressostaat is te verwijderen door met een dunne platte schroevendraaier net langs het schuine deel te steken, beetje duwen, en zo het lipje naar onderen te duwen. Zie foto. De pressostaat springt dan los.
Maar hoe nu verder? Ik heb 'm hier maar er zitten geen zeepresten oid in.

IMG_20210505_215726.jpg IMG_20210505_215349.jpg IMG_20210505_221204__01.jpg
 
@Schuurman44
Maak even een nieuw, eigen topic aan ipv. aan te haken aan een bestaand topic van een ander forumlid.
Dat heet topickapen en is hier niet welkom.

Je kunt in het nieuwe topic eventueel verwijzen naar dit topic hier, maar belangrijk is wel, dat je een eigen omschrijving van je probleem maakt en niet alleen "ik heb hetzelfde probleem als..." schrijft. Plaats aldaar ook de gegevens van het apparaat en de foto's opnieuw.

Je antwoord hier wordt dan naderhand door een moderator verwijderd. :wink:
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan