Aeg favorit 44060vi

Status
Niet open voor verdere reacties.
Pnc 911 234 939 02
s-no 50672759


de vaatwasser wil geen water pakken.
Ik heb de vaatwasser via de afvoerslang laten leeglopen. Hier hoorde ik een klik.

Daarna wilde de vaatwasser weer water pakken. Kort daarna stop hij weer en piept 2x kort.

Wat kan het probleem zijn??

Heeeeeeeeeeelp.

MArcel
 
Dat zou de pomp kunnen zijn, controleer de bodemplaat op water, als het ergens gelekt heeft staat er water op de bodemplaat en schakelt de beveiliging de pomp in.
Via de plint aan de voorkant of via het verwijderen van een zijpaneel kunt u op de bodemplaat kijken.
 
Nee er ligt geen water op de plaat.

Nadat de vaatwasser twee keer kort water heeft gepakt.
Ligt er tot aan de zeef water in de vaatwasser.

Na enkele minuten begint de vaatwasser met 2x een korte piep een storing te geven.

Maar bedankt voor de tip.
 
Hallo, als hij wel water neemt en vol staat tot net boven het filter en geeft dan een zachte brom zal het waarschijnlijk de omwalspomp zijn. Kan de condensator van de pomp of de pompmoter zelf defect zijn.
mvg bartelemeus
 
Dat kan niet missen, er hangt een afvoerpomp onder de machine en een omwalspomp, de omwalspomp is een grote motor met pomp die ongeveer in het midden van de machine zit.
De afvoerpomp is veel kleiner, daar zit de afvoerslang aan vast, de twee zijn gemakkelijk van elkaar te onderscheiden.

Kijk eerst eens onder de zeef of er geen scherven o.i.d. tussen de schoepen van de pomp zitten, pas op met glasscherven.
Kunt u de schoepen gemakkelijk met de hand bewegen dan de condensator (laten) controleren.
Die ziet er ongeveer zo uit:

89_Condensator_4.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan