Achterdeur tegen tuindeur hoe op te lossen?

Beste klussers.

Mijn woning huurhuis word eindelijk gerenoveerd. en nu gelijk de eerste tegenslag al. de achterdeur komt tegen de tuindeur aan. en beide deuren kunnen dus niet wagenwijd open. laat staat beiden tegelijk vastzetten op een haakje . komen dus tegen elkaar aan. de uitvoeder is wel 2 keer komen kijken hoe de deur moest open draaien voordat hij ging bestellen maar schijnbaar was dit toch te moeilijk ofzo.

Nu willen ze het oplossen met een deurstopper op de achterdeur maar volgens mij kan je dan maar 1 deur stoppen zodat de andere er dan nog tegen aan komt? . wat kan ik zelf eraan doen? of zou er moeten gebeuren om de achterdeur naar de andere kant open te laten draaien? dit kost ook weer ruimte in de tuin zoals het nu is je moet steeds om de deur heen. . kan ik hiermee naar een geschillen commissie en wat is de kans van slagen?? beetje vreemd is het allemaal wel. zeg maar gerust knudde wat mij betreft.



IMG_9802[1].JPG

IMG_9803[1].JPG
 
Gewoon vragen of ze hier een ander kozijn voor willen bestellen. De deur in het kozijn wisselen van rechts naar links kan niet ivm de inbraakwerendheid.
 
Dat was ook mijn idee. alleen het probleem is dat degene die hier verantwoordelijk voor is zegt dat dit met een reden zo is gedaan. hij beweerd de deur met de goede draai richting te hebben besteld . alleen weet hij de reden niet meer. ik heb meer het idee dat hij niet wil toegeven dat het zijn fout is want anders kan ik natuurlijk een ander kozijn gaan eisen. dus welke stappen kan ik dan nog ondernemen zodat er toch een ander kozijn in kan met een deur naar de juiste draai richting?
 
Wij zijn klussers en geen juristen... Voor een geschil met de verhuurder is er een huurcommissie. Of anders het Juridisch Loket.
 
Ok, en wat vind je als klusser ervan dat de deur zo naar deze kant open gaat? en dat dit zo is besloten is het zo te doen. ik wil ook graag meningen van anderen horen. ik ben zelf ook een klusser maar zou persoonlijk nooit voor deze draai richting hebben gekozen. degene die hier verantwoordelijk voor is beweerd dat het zo wel meer word gedaan. het lijkt wel op een grap.
 
Je moet het overleggen met de verhuurder, die hebben opdracht gegeven voor de renovatie.
Was de situatie eerst anders, en is het zonder overleg veranderd dan had iemand er wel voor mogen waarschuwen.
Hoe is het bij de buren?
 
In heel de rij huizen die allemaal hetzelfde zijn gaat de achterdeur naar de andere kant open. misschien wilden ze bij mij eens wat anders... vind het nog steeds erg vreemd want die man is er zelfs 2 keer voor komen kijken. heb hem uitgelegd naar welke kant de deur open moest draaien en dan nog verkeerd. en dan beweerd hij dat het goed is zo en het met een reden gedaan is. maar welke reden weet hij niet meer. . toen ik over de tuindeur begon dat de deuren elkaar raakten kreeg ik serieus als antwoord terug die tuindeur doe je toch nooit open.
 
Niet opgelost met een haakje. want dan kan de deur toch nooit wagen wijd open staan? zit ik met een uitstekende deur als obstakel in de tuin als ik daar buiten wil zitten. lekker onhandig. deur moet zo plat mogelijk en weg tegen de muur naar het kozijn komen. aan de andere kant van het huis dus waar je er geen last of hinder van kan ondervinden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan