1 dakdoorvoer voor alles?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hmmm :denk: geen idee of dit de juiste categorie is...

Ik wil graag één enkele dakdoorvoer gebruiken voor:
- HR ketel
- Mech. ventilatie
- Rioolbe- / ontluchting

Er is een dakdoorvoer te koop met 2x80mm voor de ketel en 1x 125mm voor mechanische ventilatie.

Mijn vraag is: Mag ik een broekstuk op de 125mm aansluiting monteren zodat ik ook de ontspanningsleiding van de riolering hierop kan aansluiten?

Wellicht een idee om een terugslagklep te plaatsen op de mech. ventilatiebuis, vlak onder het broekstuk? Mocht de ventilator stil vallen, dan kunnen de 'luchtjes' van de ontspanningsleiding niet de ventilatiebuis inzakken.
 
Combineren van riool een ventilatie lijkt mij niet geweldig, ook niet met een klep.

Er zijn ook dakdoorvoeren met 3x80 + 1x125.
 
Ik zag hier staan bij groothandel een vierkante prefab-schoorsteen 360x360mm met een vaste indeling:

1 rookgasafvoer 80, hr of vr uitmonding.
1 luchttoevoer
1 rioolontluchting
1 kunststof wtw ventilatie 180uitw en 150 inwendig

dit is alleen de top plakplaat en en tussenkast komen er allemaal nog bij want situatie weet ik niet bij u.

een broekstuk zoals u zegt niet plaatsen want zuigt het water slot van syfons leeg.
 
Kijk eens op (link naar website verwijderd. Mod.Indien nuttig mag deze per PB worden doorgegeven.) Die zijn specialist op dat vakgebied.

Greetz

Reinier
 
Ik had het al letterlijk opgeschreven zoals het in catalogus staat maar mag niet hier zeggen klik vierkante prefab-schoorsteen en kijk op google
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan