Zelf een lichtstraat op platdak maken

Voor een geïsoleerd bijgebouw wil ik zelf een lichtstraat gaan maken.
De opbouw wil ik gewoon van SLS gaan maken wat bekleed word met bitumen.
Daarop wil ik met hardhouten raamprofielen een kozijn maken waar een dubbel glas plaat in komt te liggen die worden afgewerkt met glaslaten.
Vervolgens zal ieder hoekje en kiertje met een deugdelijke kit afgewerkt en afgelakt worden.
Ik ben mij er van bewust dat deze opbouw wellicht ieder jaar onderhoud nodig heeft maar dat is niet erg.

Omdat ik een constructie als deze nog niet eerder heb gemaakt en omdat ik toch niet helemaal zeker ben zou ik graag wat feedback ontvangen.

Opbouw 2.PNG
Kozijn 2.PNG
Glas 2.PNG
 
Zelfs vakmensen hebben al de nodige moeite om een goede (dichte) lichtstraat af te leveren...

Volgens mij worden er aan liggend glas in ieder geval andere eisen gesteld. Ik zou minimaal voor gelaagd (En eventueel daarbij gehard) gaan.
 
Let op de isolatie van de wanden. Het moet nogal dik zijn tegenwoordig.
De hoogte gaat worden?
De licht gekleurde profielen moeten een druiplip hebben en over die opstand vallen waar ze op liggen.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
6
Weergaven
5K
Dak en schoorsteen
GDelea
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
3K
Dak en schoorsteen
Didier
  • Gesloten
Reacties
4
Weergaven
9K
Dak en schoorsteen
wgb
Reacties
4
Weergaven
448
Dak en schoorsteen
martinr
Reacties
4
Weergaven
2K
Dak en schoorsteen
Henk253

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu