Zanussi TCE7114 wordt niet meer warm

Status
Niet open voor verdere reacties.
Productnummer: 916725611/00
Hallo,
Deze week vloog toen mijn droger aan stond de aardlek eruit. Ik heb de knop omgezet en mijn droger doet het weer maar wordt niet meer warm. De aardlek is er ook niet meer uitgegaan. De was kan dus wel weer gedroogd worden maar duurt ongeveer 2 uur.
Gisteren hebben we de achterkant losgemaakt en gecontroleerd of het verwarmingselement nog opwarmde. Alleen het onderste gedeelte van het verwarmingselement gloeit en het bovenste niet.
Dit hoort waarschijnlijk niet zo te zijn. Kunnen wij ervan uitgaan dat het verwarmingselement kapot is?
ps de droger is helemaal schoon incl condensator.
Alvast bedankt voor uw reacties.
 
Het lijkt me redelijk om dat aan te nemen.
Vreemd blijft wel dat (terwijl het element duidelijk defect is) de aardlekschakelaar niet meer aanspreekt.

Iemand van de witgoedspecialisten?
 
Wanneer er een helft niet doet het element vervangen.
Waarschijnlijk is de spiraal doorgebrand en tegen metaal aangekomen, hierdoor kan de aardlek eruit gesprongen zijn.
 
We hebben het verwarmingselement vervangen maar nog steeds wordt de droger niet warm.
Wie heeft er verder een idee wat het kan zijn?
 
Nabij het verwarmingselement zit, in het luchtkanaal, een NTC temperatuursensor.
Meet de ohmse waarde van deze sensor eens door.

De waarde moet bij 20 graden tussen de 6050 en 6335 ohm bedragen.
 
Wat als de waarde niet zo is zoals jij aangeeft? Is er dan iets defect? En hoe moet ik dat meten met 20 graden?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan