WCD met wisselschakelaar

Hallo,

ik wil een WCD met wisselschakelaar koppelen met een WCD met wisselschakelaar. Ik heb in mijn ene buis een nuldraad, een fasedraad en aarde draad zitten met 2 schakeldraden. In mijn andere buis zit precies hetzelfde maar dan met 3 schakeldraden. Ik heb een foto gemaakt van mijn binnenwerk van de WCD. Kan iemand mij helpen met mij te zeggen welke draad waar moet.

2DAD93F2-A581-4688-A900-12AC054E4829.jpeg
 
Helaas is dat toch geen aansluitschema.

De bruine brug zit goed (behalve dat hij iets te lang is afgestript). Je moet de bruine draad uit de buis op een van de klemmen waar de brug op is aangesloten. In het midden van het contactdoosgedeelte komt de groen-gele draad en de blauwe links.
De twee zwarte draden moeten op de (twee verschillende) vrije klemmen van het schakelaarsgedeelte worden aangesloten.
 
Bij die andere schakelaar verwijder je de bruine brug tussen de contactdoos en de schakelaar. Op het contact wat daarbij vrijkomt op de schakelaar sluit je de zwarte schakeldraad naar het lichtpunt aan. Verder alles hetzelfde.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.927
Berichten
1.040.650
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan