Wateraansluiting stortbak omzetten

Status
Niet open voor verdere reacties.
Zoonlief heeft voor zijn nieuwe huisje een duoblok gekocht van villeroy & boch ( arriba) met een water aansluiting aan de linkerzijde. Het kraantje zit rechts bij de vloer, dus wil ik de aansluiting op de stortbak van links naar rechts verplaatsen. Kan dat ? Op de site van de leverancier wordt ik niet wijzer, dus hoop ik dat jullie hier iets van kunnen zeggen .. :?
 
Meestal kun je in de stortbak zien dat het kraangat is voor bewerkt.
Is dit het geval kun je het zo om draaien.
En anders toch het leidingkje om leggen of de pot wisselen.
 
Op het reservoir, zitten aan beide kanten aansluitingen voor het water.
Je zult dan het witte dopje aan de rechterkant er uit moeten draaien, en dan de inloop naar rechts zetten, inclusief vlotter.
 
Peter, René, bedankt voor de reacties. Ik ben zondag bij onze zoon en ga een blik werpen op de inhoud van de stortbak. A.h.v. jullie info denk ik dat het wel mogelijk moet zijn de boel om te zetten. Mijn laatste klusje met toiletten is al van de nodige jaren terug , dus vandaar mijn vraag.
Groet, leduc
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan