Wat voor soort afwerking van een cementdekvloer is dit?

Beste klussers/vaklui,

Ik wil graag de vloer van de keuken in ons jaren 50 huis met tegels gaan bekleden. Op dit moment ligt er een zeil op welke op de ondergrond is verlijmd. Deze ondergrond is vrij glad en een roodbruin van kleur, maar ik kan niet goed achterhalen wat het nu is om te kunnen bepalen of ik er direct op kan tegelen.

De vloer is als volgt opgebouwd: beton (ik denk stampbeton) met een cementdekvloer van 2-3 cm met als toplaag dus de roodbruin gladde laag van zo'n 2-3 mm. Weet iemand wat dit is?

Zie ook de foto's van de doorsnede
2464_1_2.jpg
en bovenkant
2464_2_2.jpg
van de vloer.
 
Gebruik svp de functie "Afbeelding uploaden" van Klusidee om foto's te plaatsen. Zo blijven de foto's bij het topic.
Dit keer voor jou gedaan.
 
Dank je Ralph, nog niet eerder gezien. Weet jij of deze afwerklaag nat-in-nat (gepleisterd/gevlinderd) of naderhand aangebracht werd? Gewoon uit interesse.
 
Geen idee, maar er zijn verschillende processen in het verwerken want ik heb ze wel eens afgebroken en sommige waren heel dun maar er waren er ook soms wel 1 a 2 cm dik.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.930
Berichten
1.040.661
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan