Wat is dit voor een strip

Status
Niet open voor verdere reacties.
In mijn garage zit een metalen strip aan de muur bevestigd. Naar ik aanneem is dat om de balk bovenin vast te houden.
Nu ga ik op de rood aangegeven plaatsen balkjes van 44*44mm plaatsen om eea af te werken met gipsplaat. Als ik die balkjes zowel aan de muur als aan de balk bevestig, mag die strip dan niet vervallen ?.
Dat zou eea vereenvoudigen omdat ik dan niets uit de balkjes hoef te halen en ze gewoon vlak op de muur kan schroeven.

11507_P4060010b_1.jpg
 
De strip is bedoeld om het dak vast te leggen zodat het niet kan opwaaien.

Ik begrijp uw vraag over het bevestigen van de balkjes niet helemaal, u kunt de strip toch tussen de twee balkjes laten zitten ?
De strip zit niet in de weg zo te zien.
 
Hoi Jan,
Aan de linkerkant bij de WCD zit hij wel heel dicht in de hoek, en daardoor achter het balkje. Vandaar dat ik dacht dat de balkjes de functie van de strip meteen over konden nemen. Ik kan evt ook de Bocht er afslijpen en met een extra schroef vastzetten, dan komt eea inderdaad tussen de balkjes.
 
Op de tekening zag het iets anders uit maar ik zou niet vertrouwen op een balkje van die maat, een balkje kan scheuren, de strip kan wat meer kracht verdragen.
De strip verzetten kan natuurlijk ook.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan