Warmwater wordt telkens koud

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een Intergas Kombi Kompakt HR.

Mijn probleem is dat ik tijdens het douchen telkens geconfronteerd wordt met ijskoud water. Als het water eenmaal echt koud is hoor ik (vermoedelijk) de ventilator weer aanslaan waarna het eventjes duurt voordat het water weer warm wordt. En dit gaat telkens zo om de paar minuten.

Ik heb al de comfort functie uitgezet om te zien of dit verbetering zou geven, maar dit is niet het geval.
Bij de kraan in de keuken heb ik hetzelfde probleem, het maakt niet uit of alleen de warme kraan open staat of dat er gemengd wordt met koud water.

Het systeem is ingebouwd in een stacaracan die is gebruikt als showmodel en ca 1 tot 1,5 jaar oud is, de feitelijke ingebruikname is nu ongeveer een maand.

Ik moet nog contact opnemen met de leverancier, maar ben erg benieuwd naar jullie reacties.
 
Dat zal de stromingsschakelaar zijn,die niet goed werkt.

Even los halen en controleren of die niet vuil is.
 
Als het warmwater koud wordt en de ketel geeft aan op het display 60C met de groene tapled aan, dan is het de tapsensor. Geeft de ketel niets aan tijdens de koude val dan ben ik het eens met Utreg.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan