Waarmee sierlijsten lijmen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Met welke transparante lijm zal ik sierlijsten lijmen?
Moet dat een soort siliconenkit zijn?

Commerciële link verwijderd, mod.
 
Waarom moet het persé transparant zijn? Je gebruikt de kit toch a.d. achterzijde v.d. sierlijsten? Ik zou in dat geval gewoon montagekit gebruiken, op waterbasis. Mocht u teveel m.kit gebruiken dan kunt u dit gewoon met een nat doekje weghalen en kan later ook nog eventueel geschilderd worden.
 
Je kan het beste navraag doen bij diegene waar je de sierlijsten van hebt gekocht. Ik heb zelf sierlijsten van een soort hard schuim waar ik kit bij heb gekregen bij de aankoop.

Let ook op de verstekken in de hoeken dat je eerst even alles tegen de wand of plafond houdt voor je de kit aanbrengt en het sluit niet mooi aan!

succes!! :D
 
Indien het kunststof lijsten polystiren lijsten zijn, deze verlijmen met MS Polymeer

dit is ook overschilderbaar en hecht op hout, steen, glas etc
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan