Vloerverwarming wordt niet warm - kan niet ontlucht worden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoe krijg ik de vloer warm?

De vloerverwarming is direct aangesloten op een van de keukenradiatoren, er kan dus niet ontlucht worden o.i.d. Toen de verwarming een keer bijgevuld is hield de vloer op met echt warm worden, zou dit lucht kunnen zijn en waar moet ik zoeken.

De verwarming is deze winter 2 jaar oud ligt in cement onder steen.

Bedankt Saskia
 
Saskia,

Graag wat meer info. Heb je een vloerverwarming set met pompje etc, of heb je slangen aangesloten op de bestaande keuken cv leiding?
 
Hoi Saskia, heb je al eens geprobeerd om alle radiatoren te sluiten met uitzondering van de keukenradiator?

Op deze manier dwing je de stroming door de vloer.

grv. bob
 
Het is gedaan door de keukenman:
De afvoer van een van de radiatoren gaat de muur in en wordt daar aangesloten op de buizen van de vloerverwarming. Langs het plafond in een soort koker zit misschien de bijbehorende elektronica?

Er zit niets in de kelder en ook geen aparte ontluchting o.i.d. bij de afvoer van de verwarming
 
Als het goed is gaan er twee leidingen de vloer in.

Veranderen beide van temperatuur op het moment dat er warmwater aanwezig is?

Een vloer is een massa en duurt veel langer voordat je merkt, dat er maar iets gebeurt.
Voordat de je maar ook iets merkt is je cv installatie weer uitgeschakeld.
 
We zullen hopen, dat Saskia inmiddels, na twee weken, de keukenman, die het heeft aangelegd, erbij heeft gehaald! :wink:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan