Vloerverwarming toilet i.c.m. fonteinkraantje waterleiding?

Ik wil graag vloerverwarming maken op mijn toilet op de benedenverdieping. Al helemaal omdat de vloerverwarming verdeler tegen de muur van de toiletruimte hangt.

Er is nog 1 groep vrij op de verdeler.

Nu wilde ik deze dus gaan aansluiten, echter, er loopt een (koud)waterleiding door de muur en langs de muur af door de vloer. Deze wordt aangesloten op het toilet en op het fonteinkraantje.

Kan ik hier alsnog mijn vloerverwarming leggen zonder problemen achteraf? Of kan het toch gevaarlijk zijn dat de buizen in een potentieel erg warme cementdekvloer komen te liggen, samen met de waterleiding?

Ik heb al e.e.a. gelezen over het vermijden van kruisingen, waarbij een waterleiding een vloerverwarming buis kruist. Dat zal in ieder geval niet aan de orde zijn.

Kan ik evt. nog iets doen met een mantelbuis om de waterleiding heen? (De leidingen weer loshalen is niet echt een optie.)

Wat zou jullie advies zijn?

IMG_20210717_134431.jpg IMG_20210717_134439.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.935
Berichten
1.040.706
Leden
111.960
Nieuwste lid
Klusser Mirjam
Back
Bovenaan Onderaan