Tsja dit is een beetje ongelukkige samenloop van antwoorden en dan ook nog beide Jacob in de naam. Laten we het in dit geval houden bij de setup van de topicstarter Jacob V
Beste Bert pit.
Ik zag dat je ook op andere fora aardig actief bent hierover.
Fijn dat je mensen helpt met je kennis.
Mijn gevoel zegt ( nadat ik voldoende argumenten hierover heb gelezen) dat ik liever wel Opentherm wil blijven regelen dus ik ga dan liever voor de oplossing met een HR92 op een kraan met voldoende doorlaat.
Iets met batterijen in deze situatie vind ik dan weer minder fijn maar ik ben van plan de HR92 te modificeren zodat ik er een 3Volt dc voeding aan kan hangen.
Dan zit ik nog met de vv pomp.
Ik had zelf gedacht om daar een intelligente pomp schakelaar tussen te hangen.
Draait dan alleen bij warmtevraag en eens in de 24 uur om vastzitten te voorkomen.
Zou dat voor mij een goede oplossing kunnen zijn ?
Bekijk bijlage 7355
Je leest van alles hierover met nogal uiteenlopende meningen en ervaringen .Als je op basis van gevoel je VV met Opentherm wilt regelen, dan heb ik verder geen mening over.
let er wel op dat je de klep welke je plaats voor de vloerverwarming NIET configureert als vloerverwarming maar als radiator, en deze separaat koppelt aan je ruimte thermostaat. Wil nog al eens mis gaan.
Eerst goed lezen hoe je hem in moet programeren, Je kunt ook de Evo home als ruimte thermostaat in programmeren of kiezen voor een aparte ruimte thermostaat