Vloeropbouw toiletruimte begane grond

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik ben bezig met een toiletrenovatie op de begane grond. Het is een oud huis, jaren 50 woning met houten vloerdelen. Vanwege lekkage heb ik de gehele toilet eruit gehaald en alles verwijderd wat aangetast/beschadigd is. Nu wil ik opnieuw opbouwen maar zit ik met een vraag wat betreft de vloeropbouw. Ik heb een opbouwhoogte van ongeveer 5cm dus niet onbeperkt de ruimte. Nou heb ik verschillende adviezen gekregen en ook een en ander gelezen, van Lewis platen, zwaluwstaarten, tot osb platen met wediboard erop als afwerking en ook het advies om het te tengelen en afwerken met stucplaten en dan stucen, om tegen te gaan dat de ondervloer veel kan gaan "werken", met als gevolg dat de voegen en tegels zouden scheuren. Ik wil het liefst een waterdichte ondervloer, omdat ik direct op de kruipruimte zit.
De manier van de Lewisplaten sprak mij persoonlijk niet zo aan, omdat de giet/dek vloer moeilijk te leggen lijkt (nog nooit zoiets gedaan en volgens mij is dat een lastige klus) plus de opbouwhoogte is een dingetje met deze manier.

Ik zou heel graag willen weten wat de experts hier op het forum er van vinden en wat volgens jullie de beste oplossing zou zijn.

Groeten,

Peter-Paul

20240520_134339.jpg 20240520_134225.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • mathieuchristianen
  • Vloeren
  • 7
  • 421
Reacties
7
Weergaven
421
  • Gesloten
  • UtrechtHJ
  • Vloeren
  • 2
  • 573
Reacties
2
Weergaven
573
  • Gesloten
  • SuzyQ04
  • Vloeren
  • 8
  • 949
Reacties
8
Weergaven
949
Vloeren
Boertje125
  • Gesloten
  • krullebol
  • Vloeren
  • 14
  • 3K
Reacties
14
Weergaven
3K
Vloeren
bendegeus
  • Gesloten
  • Unleash
  • Vloeren
  • 6
  • 681
Reacties
6
Weergaven
681

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via