Verbindingsmoer laat zich niet TIG lassen

Wat zilver of chrome-verf zat er op dat ik weg geslepen heb maar je kan ze niet lassen. Wat zwart zie ik er op, helemaal geen inbranding en onaangetast lijkt het.
Raar materiaal is dat, zelfs de lastpost op 5 geeft geen smeltbad of aanhechting. Door wringen kwamen de 2 los, change deze ontdekking want ze dienen voor draaiwielen voor een zwaar rek.
Ik zie nog maar 1 oplossing, 2 moeren m10 op een bout licht tegen mekaar zetten en ze lassen om ze dan te gebruiken als verbindingssmoer. En dit geheel dan vastlassen.
Ik ken maar 1 weigeraar en dat is zamac of gietijzer dat zich niet laat lassen.
 
Waarom gebruik je geen RVS moeren, die kun je heel makkelijk lassen met TIG.
Of moeten ze gehecht worden aan een ander deel.

Gietijzer kun je wel lassen met MMA/lasstaaf maar dan moet je om de lasstaaf een koperen elektra VD draad omheen draaien.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan