Veer gebroken vaatwasser metalen strip

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi,

Onlangs is de veer van onze vaatwasser gebroken. Bij het open maken van het zijpaneel viel er een metalen strip van ongeveer 30 cm lang en 5 mm breed naar beneden. Ook lag er een haak op de grond. Samen is het een geheel, maar waar moet ik het op monteren? Ik heb geen idee, jullie?

Groetjes,
Peter Vermaase
 
Onder aan je deur zal ook een haakje zitten, de strip valt om de geleider heen ergens kan je hem waarschijnlijk door een gleufje steken en dan vasthaken.

Fotootje misschien
 
11103_Afb0074_2.jpg

11103_Afb0075_2.jpg

11103_Afb0076_2.jpg


Hierbij de fotootjes. NB ik heb de veer naar eigen inzicht geplaatst, de deur werkt nu weer redelijk, maar je wilt het graag goed hebben, niet waar? :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan