Vaatwasser pompt water niet weg SIEMENS

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een siemens vaatwasser se24e234eu FD8610 en deze pompt water niet weg. Heb de soda schoonmaak methode geprobeert en heb het idee dat er iets achter het schroeveradje zit maar ik kan er niet bij. Hoor het ook als hij probeert te pompen. Soms als al het water eruit haal en zet de vaatwasser op spoelen pompt hij wel af maar op een programma niet, dan draai ik de knop naar reset en probeert hij wel te pompen maar het lukt niet.

Kan ik achter of tussen het schroeveradje komen om iets weg te halen of is dit niet op te lossen?? Heb het filter en dergelijke allemaal weggehaalt en kan het radje zien.
 
Waarschijnlijk is de pomp versleten, als hij ratelt moet de pomp vervangen worden, ook als er geen volle straal uit de afvoerslang komt werkt de pomp niet goed tenzij er rommel tussen de schoepen zit.
 
Als hij met het spoelprogramma afpompt pompt hij wel krachtig weg. Daarom zei ik al ik denk dat er iets tussen zit maar ik kan er niet bij. Je kan het ook horen. De vaatwasser is in februarie 4 jaar oud.
 
Best mogelijk dat de pomp het met koud water wel doet en met heet water niet, dat is op afstand niet te zeggen.
Als er speling op de as zit, haaks op de lengterichting, moet de pomp vervangen worden.
 
Ik weet niet precies hoe ik dan moet vinden die speling. Begrijp ook niet wat je bedoelt. Ik zit niet echt in de bouw of iets dergelijks :oops:
 
Als u het radje op en neer kunt bewegen zit er speling op de as.
 
Dan zit er geen speling op de as.

Probeer de sodamethode eens, verder zou ik het niet weten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan