Vaatwasser laat water staan.

Mijn vaatwasser laat water staan aan het einde van het programma. Tijdens het programma met spoelen pompt hij het water wel af. De afvoerpomp is al vernieuwd, maar het probleem blijft. Omdat ik aan het einde ook een licht ratelend geluid hoorde dacht ik aan de pompwaaier. Wanneer ik dan het filter weg haal zie ik de afdekkap van de afvoerpomp die los zit. Wanneer ik deze aandruk gaat de pomp lopen en pompt hij goed af. Bij de volgende keer weer hetzelfde probleem. Maar ik zie niks bijzonders aan de afdekkap. Als ik hem op zijn plaats druk, zit hij ook goed op zijn plaats. Wat kan er aan de hand zijn?
 
Kan van alles zijn.
Zit er niks tussen de pompwaaier of in de ruimte daar.
Ook kan slang te lang zijn of knik er in zodat alle water niet weg kan krijgen.
En wat voor vaatwasser gaat het eventueel met E-nummer.
 
Het is een siemens SF64A661EU/15
Ik heb het probleem waarschijnlijk al gevonden. Ik had nl de afdekkap boven op de pompwaaier alleen vastgeklikt. Maar later zag ik dat die vastgeschroefd diende te worden. Daarom kwam die ook elke keer los.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan