Uitgedroogd rubber tapinstallatie

Hoi,

In de bierkoppeling van mijn tapinstallatie zit een lipventiel die zodanige leeftijd heeft dat ie flink isuitgedroogd.
Het is een niet vindbaar type koppeling dus ik krijg geen spare parts gevonden daarvoor.

Bij zoeken op uitgedroogd rubber kom ik alleen motor en autogerelateerde sites tegen waar ze met allerlei olien aan komen dragen.
Omdat het in een tapinstallatie zit (technisch gezien alleen in de CO2 aansluiting, maar toch) lijkt het me niet verstandig om adviezen van autosites over te nemen in verband met voedselveiligheid en zo.

Ik heb het ventiel nu ingesmeerd met kranenvet (is het enige wat ik zo snel kon bedenken wat ik in huis heb), maar heb geen idee of dit wat effect gaat geven.

Iemand een beter idee, of mogelijk een goede site om verschillende soorten ventielen te bestellen?

Details: het gaat om een SK016-072 van vermoedelijk FTR
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan