Tussenmuur slopen

Hi Klussers,

Ik wil een tussenmuur tussen de keuken en bijkeuken eruit gaan halen ter vergroting van mijn keuken. Ik heb de bouwtekeningen opgevragen en ik was benieuwd wat jullie ervan zeggen of dit een dragende muur is of niet. Wat ik uit foto 3 haal lijkt het alsof het plafond bestaat uit breedplaten die op de buitenmuur en de muur tussen de keuken en de garage rusten. Daardoor lijkt het mij geen draagmuur. (verbeter me als ik mis zit).

- Er zit geen verdieping op de keuken.
- De dikte van de muur kan ik helaas niet zeggen omdat wij begin 2021 de sleutel pas krijgen.
- Het gaat om de muur die rood omcirkeld is.

Ik hoor graag jullie mening.

WhatsApp Image 2020-11-15 at 22.17.25 (1).jpeg

begane grond:
WhatsApp Image 2020-11-15 at 22.17.26.jpeg

1e verdieping. (dak van de keuken)
WhatsApp Image 2020-11-15 at 22.17.26 (1).jpeg
 
Foto 3 geeft een balklaag aan links en rechts van de te verwijderen muur.
Als je de gehele muur weghaalt, inclusief een eventueel bovendaks gedeelte, en de tekening klopt met de werkelijkheid, dan zou dat moeten kunnen zonder voorzieningen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan