Toilet blijft doorlopen...

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een inbouwtoilet van Geberit en deze loopt nu al enkele maanden door. Ik heb heb hem al eens grondig schoongemaakt en 2x ontkalkt. De laatste keer met professionele ontkalker.
Helaas blijft hij doorlopen. Wat kan ik nog meer proberen?

P.S. het rare is als het reservoir vol is, begint hij pas na zo'n 4 á 5 minuten door te lopen.
 
Vlotter om de kraan te sluiten werkt dus wel maar de waterkraan zelf sluit niet meer goed af.
Gevolg dat de bak voller stroomd en dan door de overloopbuis water in de wc laat stromen.

Of het vlotter mechanisme repareren of het gehele vlotter mechanisme vervangen, de kosten zijn niet echt heel hoog.

Vr Gr en succes ermee
 
Kijk eens in de bak of het water daadwerkelijk zo hoog komt dat het via de overloop wegloopt. Je zou het wel denken. De vlotter kun je vervangen door een Unifiller van genoemde merk. De bak kan ook doorlopen doordat het rubber onderin versleten is. Denk het in dit geval niet, maar ook dit rubber is te vervangen. Je moet dan alleen het binnenwerk even uit de bak pakken.

Voordeel van dit merk is dat onderdelen goed zijn te krijgen. Tref dit tegenwoordig wel eens anders aan.

Succes.
 
Afdichting is defect.

62132_geberit_vlotter_1.jpg
 
Het is opgelost. Ik heb de vlotter schoongemaakt en kwam per toeval ook de een stelschroef tegen :roll: . Een halve slag was al voldoende. De oplossing va De loodgieter had ik nog niet gelezen, maar was uiteindelijk de oplossing. Toch bedankt voor de hulp.
 
Zo zie je maar geduld is een schone zaak.
Uiteindelijk lukt alles met of zonder hulp.

bedankt voor de terugkoppeling.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan