Thermostatische mengkraan tot ongeveer 40 graden

Hallo,

Ik ben op zoek naar een thermostatische mengkraan die ik achter een boiler wil hangen in een stal. Hieraan wil ik een (tuin)slang o.i.d. maken die gebruikt wordt om o.a. paarden af te spoelen. De mengkraan moet koud water kunnen geven maar ook warm water tot ongeveer 40 graden (een beetje hetzelfde als een kraan/douche dus).
Ik kan heel wat mengkranen vinden van ongeveer 35-65 graden zoals deze: ******
Ongeveer wat ik zoek is dit (maar ik vind het alleen maar op schimmige Chinese sites):

Kunnen jullie me verder op weg helpen?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Links verwijderd.
De ventielen in de links zijn mengventielen, ga naar een bouwmarkt of sanitairzaak, zo duur zijn ze nou ook weer niet.
 
Mijn excuses voor de links.
Het gaat me zeer zeker niet om de prijs, maar het gaat me er meer om dat bijna alle mengventielen die ik tegen kom een bereik hebben van 35 - 65 graden, dat is voor mij te warm. Veel bouwmarkten heb ik ook niet in de buurt, dus vandaar dat ik graag een beetje op weg geholpen wordt hiermee.
 
Ik zag op YouTube een paardenstraat filmpje daar hadden ze ongeveer 2 m hoogte een brugmengkraan en daar was de slang op aan gesloten ze draaide gewoon de warme open en gingen paard wassen.
Dus als je verder op bij je boiler een van te voren in te stellen thermostatische mengventiel neemt dan komt daar van te voren ingestelde temperatuur uit die kraan.
thermostatische mengventiel - Google zoeken
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan