Televisie aansluitingen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi, Ben bezig om een netwerkje te maken voor twee tv's, waarvan 1 digitale. Daar waar het signaal binnenkomt, wordt hij gesplitst in twee: Modem en tv. Vanuit de tv aansluiting gaat een kabel naar de volgende splitter die dus naar een tv en een mediabox (digitale tv) gaan. Maar het digitale beeld stoort enorm. Teveel gesplitst? Misschien een aarde-probleem?
 
Ok, bedankt. Nog een vraag: De shielding van de coax-kabel, moet die contact maken met de connector, of juist afknippen? En hoe zit dat in de wandcontactdoos?
 
De kern en de mantel/folie zijn beide noodzakelijk voor een goede signaal overdracht.

De kern uiteraard in het schroefje, de mantel/folie moet contact maken met de rest van de connector.... De kern en de mantel mogen elkaar niet raken

Het is aan te raden om goed afgeschermde stekkers te gebruiken, en niet die gevallen met zo'n wit plastic kapje, die dingen zijn waardeloos.

Op plekken waar mogelijk (bijv. bij het verdeel blokje) zou ik een multitap (retourgeschikt) met F-connectoren adviseren.

Wanneer het met de juiste verbindingen nog steeds niks is, zou je nog kunenn denken aan een retourgeschikte versterker
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan