Tegelmatje leggen in wasbak

Dan zou je de situatie misschien wat uitgebreider kunnen beschrijven?
Want door de zeer beknopte beschrijving wordt toch wel een boel helderziendheid gevraagd!
Tegeltjes van spoelbak in de keuken laten los.
Waarmee moet ik een tegelmatje er in leggen en waarmee moet ik de naden voegen

En anders kom je naderhand nog met foto's. :wink:
 
Het gaat om een vierkant spoelbakje onder de keukenkraan met warm en koud water.
De afmeting van het bakje is ca, 35 bij 35 cm en een diepte van een cm of 15
 
Je doet dat met tegellijm die geschikt is voor belasting van water. Dat is iets duurdere en kwalitatief betere lijm dan die je voor een woonkamervloer gebruikt.

Ik mag hier geen namen noemen maar als ik zoiets zoek dan toets ik bij google 'zwembadlijm' in.

En voeg maakt niet zoveel uit maar goedkope voeg op cementbasis gaat niet lang mee in zo'n spoelbak dus dan zou ik minimaal voeg gebruiken met extra duurzaamheid. Wederom mag ik helaas geen merken noemen.

Het is zaak dat je de ondergrond goed schoonmaakt en vlak maakt zodat de matjes er netjes terug in komen.

Het is ook zaak dat de ondergrond afschot heeft naar de afvoer toe voordat je alles erin plakt.
 
Vroeger had je dat in granieten keuken aan recht.
Heb het vroeger wel eens met sneldrogend ceba poeder(cement) er in gelegd en weer in gewassen met dat cement.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan