Spotjes aansluiten op 230 WCD

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een vraag met betrekking tot wat spotjes die ik wil inbouwen in een kast. In de kamer waar de kast staat is er alleen een stroomaansluiting in de vorm van een WCD.

Hoe kan ik de spotjes hierop het beste aansluiten? (ik ben reeds in het bezit van een dimmer en inbouwspots,trafo is niet nodig)

Alvast hartelijk dank voor tips!
 
Je kunt het in principe met stekker en snoer aansluiten, maar e moet zorgen voor een trekontlasting. Als er iemand over het snoer struikelt, dan mogen er geen draden bloot komen te liggen.

Je kunt in de elektronicazaak een kleine kunststobehuizing kopen en ook een trekontlasting. De behuizing schroef je vast op de kast en laat daar het snoer vanuit het stopcontact binnenkomen. Vanuit daar kun je dan de rest van de bedrading aanleggen.

Wat voor bouwvorm dimmer heb je (inbouw, opbouw, snoer)?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan