Spack muren oneffenheden

Bordeel

  • #1
Afgelopen dagen mijn muren laten spackspuiten. Bij oplevering zag ik niet veel gekke oneffenheden of op- en aanmerkingen. Maar vandaag ineens wel.
Er is een plek van een halve meter lang en 40cm hoog, onder aan de muur, waar de structuur ineens heel anders lijkt dan de rest. Er zit een hele vage soort van plek. Het lijkt door de oneffenheden een soort van donkere 'water' vlek.

Ik krijg de spuiter nu even niet te pakken en ik ga hem in het weekend ook niet lastig vallen, maar wil er even nu een snelle kijk op van jullie.

Is zo een plek makkelijk te repareren? Dus nieuwe laag erop spuiten? Of krijg je dat nooit netjes, dus de hele muur zou opnieuw gedaan moeten worden?

En er zijn nog een aantal stukjes die niet goed gedaan worden. Zo is er boven 1 van de stopcontacten een laagje niet gedaan, waarschijnlijk door het slechte afplakken etc. Kan je dat nog gemakkelijk bijwerken door middel van bijvoorbeeld die Alabastine spack reparatie?

Het is tevens zwart gedaan.
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Peter

    Specialist Bouw/Sanitair
    • #2
    Werk van derden, wordt hier niet behandeld.
    Ook worden daar geen uitspraken over gedaan.
    Dat had u kunnen lezen in de forum regels.

    Als u niet tevreden bent met het geleverde werk, dan moet u dat met diegenen bespreken die het gemaakt hebben.

    Daarom ook dit topic gesloten.
     
    Status
    Niet open voor verdere reacties.

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu