Spaarlamp doorgebrand ??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Voordat ik echt ga denken dat het in mijn huis spookt, wilde ik hier eerst even raad vragen.
De lamp in mijn keuken hangt er nu 12 jaar, nooit geen gekke dingen.
Altijd gloeilamp in gehad. Sinds 1 jaar, voor het mileu, een spaarlamp in gedaan, geen probleem. Tot gisteravond, hij was kapot, en er hing zo een doorbrand luchtje. Lamp eruit gehaald, gloeilamp in gedaan, verder geen problemen. Vanmiddag nieuwe spaarlamp in gedraaid, na 10 minuten branden, weer zo'n brandlucht, lamp eruit gehaald, was gloeiend heet, net als de vorige. Gloeilamp in gedraaid, geen probleem. Heeft iemand een idee ??
Alvast bedankt
 
Ik heb het eens meegemaakt dat de schroefdraad van een spaarlamp aan de korte kant was, door het slechte contact ging de ene na de andere lamp kapot.
Het lipje onderin de fitting was ook nog helemaal weggedrukt, met elkaar net genoeg dus.
De fitting vervangen en het probleem was opgelost.
 
Nou de lamp zag er hetzelfde uit, wel een stuk duurder dit keer,
de eerste spaarlamp was een goedkope, dus dacht ik dat het daarvan kwam dat ie naar een jaartje al stuk was.
Maar bedankt voor jullie antwoorden, het is me duidelijker geworden.
 
Ik heb ook al bij diverse lampen de achterste contactlipjes in de fitting wat naar voren getrokken/geduwd. Mijn lamp ging af en toe spontaan uit..
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan