Siemens SL64561/07 Geen display, continue pompen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Er is geen truc op de electronica te stesten zo. Als hij helemaal niks meer deed dan zou je kunnen kijken of er een defecte triac was.

Wat betreft het dicht draaien van kraan is het zo dat wanneer het reduceer ventiel defect is dan laat deze te snel water in waardoor deze ook in storing kan vallen.

Ik gok op de electronica, maar zeker weten doe ik het niet.
 
Pim Kors schreef:
Ik wil voor €175 de gok niet blind nemen.

Groet, Pim

Zekerheid kunnen we via de computer niet geven, alleen bij u ter plaatste.

Maar als 3 monteurs u die richting opsturen zijn we het toch behoorlijk eens dat de kans heel groot is dat het moduul defect is.
 
Hi all,

Zojuist is de fabrikant geweest. Het bleek inderdaad de electronicamodule te zijn, máár...

Daar was een reden voor en die heet de warmtewisselaar/verwarmingselement, en ook daar was weer een reden voor. Doordat er in het verleden slordig zout is bijgevuld :( , en er dus wel eens wat zout onderin de kuip is gebleven, waarna er niet direct een vaat is gewassen, zat er een werkelijk minuscuul gaatje in de kuip (zaklamp eronder en zie daar een lichtpuntje :(.

Samengevat dus het volgende:
- Lek(je) in de kuip
- Water in de selectiemotor van het verwarmingselement/warmtewisselaar
- Electronicamodule (triac aansturing) defect.
Iedereen nogmaals dank voor de hulp en de adviezen, de storing was bíjna opgelost. :prima:

Ook de fabrikant een pluim, want men heeft gereduceerd tarief berekend omdat de machine minder dan 5 jaar oud is. :D

Groet, Pim
 
Gelukkig zijn zulke gaatjes soldeerbaar (ook voor het eerst gezien) en zit er nu een ferme klodder soldeer op, die het nog wel even zou moeten kunnen houden.

Ik heb alleen nooit geweten dat dat zout zulk agressief spul is... :?

Zo zie je maar weer dat ook het beetje water dat er oorspronkelijk onderin stond er eigenlijk ook niet had mogen staan :shock:

Learning all the time :D

Groet, Pim
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan