Siemens SE25265 doet niets

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een Siemens Vaatwasser, type SE25265 en sinds dit weekend doet ie helemaal niets meer. Er verschijnt niets op het display en je hoort nergens iets draaien. Ik heb wel 230V op de hoofdschakelaar en die lijkt het ook te doen. Printplaat ziet er goed uit.

Zonder schema lastig uit te zoeken. Iemand tips waar te beginnen?
 
Bedoel je een nieuwe vaatwasser of een nieuwe besturing?
Als je een nieuwe besturing bedoelt zou ik nogmaals goed kijken of je nergens een defect triac heb anders heb je kans dat de nieuwe ook weer stuk gaat omdat er nog een onderdeel defect is.
 
Het wordt een nieuwe vaatwasser: trials doorgemeten, lijken goed. Ik heb wel een defecte diode gevonden. Die provisorisch vervangen en hij doet het nog niet. De weestand in de voeding wordt bloedheet. Waarschijnlijk dus nog iets in de vaatwasser defect.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan