Roostertjes in dak?

Hallo,

Voor mij een vraag, hier vast iemand die het weet. In het dak van ons nieuw aangekochte huis zitten een soort witte roostertjes. Ze zitten alleen op de plek waar de zijbeuk aansluit op de rest van het dak. Het dak is (volgens tekening) geïsoleerde multiplex plaat. bouwjaar van het huis is 1988.
De vraag hieraan vast is: hoe ga ik met deze roostertjes om als ik het dak van binnen uit beter wil isoleren?
Het zou super zijn als iemand me op de goede weg kan tippen :)
121774_Screenshot_201811021445012_8.jpg
 
In deze hoek zit onder de dakpannen waarschijnlijk een kilgoot welke geplakt is. Chapeau voor de aannemer dat hij eraan gedacht heeft deze strook (extra) goed te ventileren van binnenuit.

Zorg hier tussen isolatie en dakbeplating voor ca 3 cm vrije ruimte. Ook bij de dakvoet en bij de nok, zodat de ventilatie instand blijft.
 
Bedankt voor je reactie. Bedoel je dat ik over het hele dak de isolatie dmv regels en een folie 3 cm vrij van het dak moet houden en dan bv een ademende isolatie aanbrengen? Of is bv een M2 per rooster genoeg?
 
Ik lees folie en alle haren gaan overeind staan. Welke folie wil je toepassen tussen de isolatie het dakbeschot?
 
Op de tekening staat een IPE180 getekend, die zie ik niet op de foto.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan