Rookgas afvoer verlengen.

Hallo allemaal,

Wij zitten net de volgende situatie. Over een paar maanden willen wij onze dakbedekking laten vervangen en dan direct isoleren (~8cm PIR) alleen door ons dak komen de rookgasafvoeren van de CVs van de onderburen.

Nou vroeg ik me af of het laatste stukje pijp simpel verlengd kan worden als de nieuwe dak doorvoer geplaatst wordt of dat er standaard overlengte is en dit niet nodig is?

Mocht dit wel verlengd moeten worden
moeten dan alle CVs buiten gebruik zijn als dit wordt gedaan? Gevoelsmatig zou ik zeggen van wel, maar wellicht dat het niet nodig is.

Begreep dat dit door een gecertificeerde loodgieter gedaan moet worden, maar zou graag wat info willen hebben om dit goed af te stemmen met de buren.

Ik hoor het graag.

Alvast bedankt!
 
Als er een vve is, dan is het waarschijnlijk ook niet jouw dak. Ik zou de splitsingsakte even opzoeken voordat je begint.
 
Hey is inderdaad een gezamenlijk dak, en de vervanging van de dakbedekking valt onder de vve kosten. Het isolatie gedeelte onder onze eigen kosten.

Los van hoe de vve in elkaar zit zou ik toch wat meer informatie over de rookgasafvoeren willen en het verlengen daarvan. Dit zal toch moeten gebeuren dus vandaar dat ik graag aan de rest van de vve wil uitleggen hoe en wat.

We zitten dan wel in een vve maar niemand voelt zich genoodzaakt om zich om het dak te bekommeren en het is in mijn belang dat dit wel goed gebeurd en er is aan ons gevraagd om te werkzaamheden uit te zetten.

Vandaar mijn vragen
 
Verlengen is vaak wel mogelijk, afhankelijk van het type rookgas afvoer, de lengte, het aantal bochten wat er in zit enz.
Heb je daar meer informatie over?
 
Gaat om 4 CVs met ieder zijn eigen dakdoorvoer. De rookgasafvoer is dus gewoon recht naar beneden.

Ik zal er morgen eens heen lopen om te zien of ik wat over het type kan vinden.
 
Laatst bewerkt:

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan