Rekening voor stelposten

Ik heb een aannemer mijn keuken, badkamer en toilet laten verbouwen. Op de begroting was een stelpost opgenomen voor de vloer- en wandtegels.

In overleg met de aannemer heb ik deze tegels in eigen beheer gekocht.

Op de eindafrekening zie ik echter deze stelpost voor een ander bedrag (10% minder) opgenomen dan op de begroting.

Stel op begroting was voor de tegels 1000,- euro als stelpost opgenomen.
Op de eindafrekening echter word er hiervoor slechts 900 euro in mindering gebracht.

Navraag bij de aannemer leert dat hij van de initiële 1000,- euro 10% heeft afgetrokken omdat zoals hij zegt hij normaal hier 10% aannemers provisie op krijgt. Deze provisie is hij misgelopen omdat ik zelf de tegels heb gekocht zegt hij.

Ben verder prima te spreken over deze aannemer, maar wou toch graag weten of dit een gangbare manier van werken c.q. afrekenen is.

Alvast bedankt voor een eventuele reactie,
Arie.
 
Het is discutabel maar of dit thuis hoort op dit forum?
Ik wacht nog even af wat de mod`s van dit onderwerp vinden.
Het is meer iets voor een juridisch gebaseerde forum bestemd.

Lees eens de forumregels Arie.
 
Zie de vorige twee antwoorden : hier is dit forum inderdaad niet voor bedoeld.

Probeer dit uit te vinden via de consumentenbond of het NVOB, als de aannemer daarbij is aangesloten.

Slotje.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.930
Berichten
1.040.663
Leden
111.957
Nieuwste lid
BouwkoApplicaties
Back
Bovenaan Onderaan