Radiator (knop) omdraaien

Beste klussers,

Ik wil een radiator vervangen door een iets kleinere ( om een tussenmuurtje mogelijk te maken )
En ik heb op marktplaats deze beauty gekocht :


1759349402278.png



Nu vraag ik mij af of ik deze kan plaatsen waarbij de aansluitingen nu aan de rechterkant komen !
vanwege het buisje (rechts) dat binnenin naar beneden gaat twijfel ik of de aanvoer wel bovenin tercht komt .


alvast dank voor de antwoorden


Groet
M.T.
 
Dat buisje loop naar de onder aansluitingen en die zijn als het goed is afgedopt
Dan kan je de aansluiting aan de zijkant gewoon omwisselen van links naar rechts.
En de afsluitdopjes of ontluchter en aftapper van rechts naar links monteren

Vr Gr
 
Dank voor je antwoord :

Ik zie nu ook dat deze buis helemaal niet is aangesloten op de onderaansluiting ...
waar dient dit allemaal voor ?



1759398463117.png
 
Mensen vinden het mooi als de aansluitingen aan de onderkant zitten, als er slangen in de vloer of muur zitten dan zijn geen pijpjes meer zichtbaar naast de radiator. Er kan dan een 'insert' worden aangebracht aan de bovenkant, inderdaad waar het pijpje door de radiator naar boven uit komt.
Kijk eens in een wat nieuwer gebouw waar radiatoren zijn.
Zoals je op de foto kunt zien kan zijn hier twee mogelijkheden voor een onder aansluiting (in het midden en bij de zijkant) en zijn ze beiden afgedopt. Je ziet het pijpje naar boven wel degelijk zitten, en het komt uit op de 2e aansluiting gezien vanaf de zijkant.
Jij wilt wel de aansluitingen aan de zijkant gebruiken en dat kan gewoon, zoals @Cvolieboy heeft uitgelegd.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan