Pv verdeler - mag de cvketel hierop?

Hallo allemaal,
Ik weet niet of ik in het juiste topic deze vraag stel.
Het volgende, ik krijg 4 extra zonnepanelen op de bijkeuken. 4x 400 watt. Ik heb een 1 fase groepenkast. En niet in de mogelijkheid een nieuwe kabel te leggen. Nu wil deze aan sluiten dmv een pv verdeler. Deze aansluiting op zolder bij de cv ketel. Nu wou ik op deze pv verdeler dmv van de wcd die in de pv verdeler mijn cv ketel weer aansluiten. Maar nu geeft de installateur aan dat er alleen een droger of wasmachine op mag worden aangesloten. Dit ivm de dikte van de draden. Nu verbruikt mijn cv ketel minder dan een wasmachine of droger. Kortom mijn vraag is dan ook, mag ik mijn cv ketel hierop aan sluiten ?
 
De cv ketel zit alleen op 1 groep, een dubbele wcd aangesloten voor de cv ketel en modulator voor nefit easy thermostaat. Deze twee kan ik dus gewoon aan sluiten zoals nu, alleen komen de stekkers in de pv verdeler?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan