Pomp Nefit trendline laten draaien om te koelen

Ik wil kunnen koelen in de zomer.
Ik heb Jaga-convectoren die dat kunnen. De overige radiatoren hebben themostaatkranen, die dicht staan bij zomerse temperaturen.
Ik heb 100 m leiding buiten diep onder de grond lopen. Als ik daar water door laat circuleren kan ik met de Jaga-convectoren koelen. Maar dan moet de pomp van de ketel draaien, terwijl er geen warmtevraag is. Hoe krijg ik dat voor elkaar?
Of kan ik beter een extra pomp installeren voor de koudwatercirculatie?

Dank voor uw reactie. Groet, Rik
 
  • Waarschuwing
    Klusidee
    Waarschuwing
  • met die 100 meter slang ga je niet heel veel koelvermogen behalen, hoe diep ligt deze in de grond en wat is de diameter?
    Voor het circuleren kunt u beter een extra pomp plaatsen anders zal de circulatie wegvallen bij tapwater gebruik en extra warm water in het systeem brengen na warmwater gebruik.
    Maar verwacht niet te veel van de koeling....
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
    or Log in via
    Back
    Bovenaan Onderaan