Plakplinten leggen in een hoek groter dan 90 graden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hoi Allemaal,

Ik loop tegen een vervelend probleem aan tijdens het leggen van plinten op mijn nieuwe laminaatvloer.

De kamers waar het laminaat gelegd is hebben nogal aparte hoeken die groter zijn dan 90 graden, in dit geval 135 graden.. Hoe ik ook pas of meet maar ik krijg het niet voor elkaar om een nette hoek te zagen. (waarbij de voorkant van de plint -met de afgeronde hoekjes- netjes aansluit)

De plinten die ik gebruik zijn standaard plakplinten met een afgeronde voorkant. De plinten zaag ik met een verstekbak.

Hopenlijk heeft iemand een tip voor me...
Alvast bedankt!


Groeten, Thomas
 
Als de hoeken geen 90 of 45 graden zijn, dan heb je niks aan een verstekbak.

Leg in de hoeken de plinten over elkaar, en teken dan de punten af waar de plinten elkaar kruissen, aan de binnen en buitenkant.
Als je dan die twee punten doortrekt heb je je zaag snede en zaag hoek.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
221
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
376
  • Gesloten
Reacties
9
Weergaven
2K
Vloeren
BertPleizier
  • Gesloten
Reacties
2
Weergaven
788
  • Gesloten
  • JUWEL33
  • Vloeren
  • 13
  • 727
Reacties
13
Weergaven
727

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via