Pendeldeuren in douche niet goed geplaatst

119835_20180308_180557_1.jpg


In mijn douche zijn pendeldeuren geplaatst maar deze hangen niet helemaal recht ten opzichte van elkaar zie foto.
Meer corrigeren met de scharnieren is niet mogelijk omdat het al maximaal gecorrigeerd is met de scharnieren. Ik heb het een en ander nagemeten en daaruit blijkt dat ze gemeten hebben vanaf de grond terwijl deze afloopt. In hoogte scheelt dit 8 tot 9 mm tussen links en rechts. In de diepte zit er tussen links en rechts ook 5 mm, maar dit zie je niet goed. Tevens zit er tussen het bovenste en onderste scharnier van de rechter deur 2 mm verschil waardoor de deuren van boven en beneden niet in 1 lijn tegenover elkaar kunnen staan.
De badkamer is nieuw geplaatst maar zoals tegenwoordig gewoon is zijn er meerdere onder aannemers bij betrokken.

Zouden jullie dit accepteren of zal je 1 deur opnieuw laten plaatsen waardoor vermoedelijk ook de tegels vervangen moeten worden?
 
Het gaat er niet om wie het werk heeft uitgevoerd, maar aan wie je de opdracht hebt gegeven om het werk uit te voeren. Daar moet je zijn.
 
Ik weet nog niet goed of ik het zal accepteren, wilde gewoon is aan anderen vragen wat zij ervan zouden vinden.
De mensen die de deuren opgehangen hebben zijn al 1 keer terug geweest om het beter af te stellen maar willen mij ervan overtuigen dat dit het maximaal haalbare is. Het klopt met de scharnieren is nu in mijn beleving niets meer te corrigeren alleen als je de scharnieren opnieuw plaatst.
Ik zit er steeds meer aan te denken om dit niet te accepteren.
 
Wanneer u niet tevreden bent laat u de aannemer toch weer terugkomen/
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan